Iveta Bartošová a Domenico Martucci
Zdroj: Mediafax
Iveta Bartošová a Domenico Martucci
Hot news italské Dejá vu

Džambulka Bartošová v nebezpečí: DALŠÍ ÚNOS! Pokouší se o něj Martucci!

Zatímco se Iveta Bartošová zotavuje v nemocnici z operace prasklého vředu, její expartner Domenico Martucci kuje pikle ve Frenštátu s její rodinou - matkou Svatavou a bratrem Lumírem. Dohodli se, že chtějí Ivetu unést a léčit proti její vůli!

Situace se má tak: Iveta Bartošová je alkoholička, jejíž slabosti před nedávnem využil Zdeněk Macura, který ji v nepříčetném stavu odvezl do Itálie (sice se tváří jako zachránce, ale po jeho posledních vyjádřeních, kdy je ochoten veřejnosti popsat, jak Ivetě zaváděl čípky, o něm pochybujeme).

Iveta nakonec skončila v domě italského expartnera Martucciho, který jí chtěl zavřít do sanatoria na léčení. Podle hladiny promile náladu měnící zpěvačka se nakonec rozhodla, že léčení netřeba, a nechala se ze zajetí vysvobodit svým oficiálním partnerem Josefem Rychtářem. Ten by také rád Ivetu poslal na léčení, ale od zbytku jejího okolí se liší názorem, že k němu je zapotřebí zejména Ivetina vůle a bez ní to nemá smysl, páč by se akorát pokusila o sebevraždu. Precedens tu je a zní to logicky.

Dobroděj Martucci jeho názor nesdílí, a proto vyrazil do Frenštátu pod Radhoštěm, kde se snaží přesvědčit Ivetinu matku Svatavu, aby zpěvačku rodina zbavila svéprávnosti.

A teď posun! Na návštěvě u paní Svatavy a Ivetina bratra Lumíra zřejmě plán začal dostávat konkrétní obrysy! "Přátelé, situace kolem Ivety je už kritická. Včera jsem byl ve Frenštátu a dlouho jsem mluvil s její rodinou. Ivetě pomůžou konkrétní a seriózní kroky...," pochlubil se Martucci na svém Facebooku společně s fotografií z rozcestníku (ne, také nevíme proč se u něj fotil). 

Blesku návštěvu potvrdil i Lumír. „Je jasné, že Iveta se potřebuje léčit. Pro ni by to bylo nejlepší v zahraničí, kde by měla klid a nikdo ji tam neotravoval,“ přiklání se k Martucciho plánu prostě se Ivety ani Rychtáře neptat, zpěvačku bez debat sbalit, odvézt do italského sanatoria, zamknout ji tam a zahodit klíče.

Čekáme tedy, kdy dojde k dalšímu zpěvaččině únosu.

Je bez debat, že Pepa se ji opět vydá hledat.

Je jisté, že Prásk bude u toho...

 

Bartošová není sama: Tyhle české hvězdy taky semlela závislost. Ale zvítězily!
KAUZA BARTOŠOVÁ je špičkou ledovce. Znáte příběh Moniky Plocové?

Kauza Bartošová: MLÁTÍ MĚ! Proč ženy neodejdou, i když jim jde o život?
Alkohol škodí tvé dietě
VAŠE PŘÍBĚHY: Oslava osmnáctin aneb zběsilá jízda autem!
Co ti dal tvůj bývalý?
TEST: Nejsi závislá na alkoholu?
Macura říká Bartošové Králíček Bobeček. Jak se doma oslovujete vy?

Kauza Bartošová: Proč začala pít a co vede k alkoholismu stále více žen?

Autor: mac

Diskuze