Iveta Bartošová a Josef Rychtář
Zdroj: Martin Mithofer
Osoby a obsazení: Nevěsta, ženich a... nikdo jiný

Největší tajemství veselky Ivety Bartošové: Oddal ji exmilenec?

Už dnes večer by Džambulka měla usínat jako Iveta Rychtářová. Její dnešní svatba však ani zdaleka nepřipomíná první veselku, kdy si před lety brala Jiřího Pomeje na zámku Hluboká. Tam byly stovky svatebčanů, na dnešek ale nepozvala ani nejbližší. Kromě...

Syn Artur a jeho tatínek Ladislav Štaidl? Nikde. Maminka Svatava Bartošová? Ta pláče ve Frenštátě, zhrzená z toho, že ji dcera nic ani neoznámila. Exmanžel Pomeje? Ten má plnou hlavu čerstvého rodičovství. Rychtářova exmanželka Darina? Ta o bývalém nechce ani slyšet. A synové pověstného cholerika Jan a Josef? Jeden se otce už dávno zřekl a ten druhý jen kroutí hlavou.

Iveta s Pepou prostě na svou dnešní svatbu, respektive jen úřední akt na říčanské radnici, nikoho nepozvali. Těžko říci jestli kvůli studu, nedostaku financí nebo ze strachu, že by jim to ještě někdo rozmluvil.

Někdo však na svatbu přeci jen vyrazil - Ivetin "únosce" a samozvaný ochránce Zdeněk Macura, i se svým nezbytným transparentem o domácím násilí, a léčitel Jan Saavedra, který je další bizarní postavičkou, která se kolem Džambulky už léta motá.

A podle neověřených drbů ani oddávající nemá být člověkem pro nevěstu zcela cizí - v Uhříněvsi se říká, že s ním Iveta kdysi měla jisté pletky.

V každém případě Ivetin velký den ještě dopoledne příliš "svatebně" nevypadal. Sám Rychtář od rána běhal na zahradě v montérkách, a shlukujícím se novinářům nevybíravě tvrdil, že jejich zaručené informace jsou nesmysl.

Tady se vše podepíše:

Hyn sa hukáže!


Iveta Bartošová: Než padla na dno, byla hvězdou. Připomeňte si, jak vypadala.
MÓDNÍ POLICIE: Nevěsta Iveta Bartošová! Víla Amálka v teniskách!

 

Autor: mac

Diskuze