Královna Alžběta II. a její slavná dvojnice
Zdroj: Isifa.com/Prásk.tv
Rozdíly jsou...

Dvojnice královny Alžběty: Víme, v čem se liší od pravé a v čem jí je podobná!

Dvojnice britské panovnice Alžběty II. (87) Mary Reynolds (80) kolem poledne přistála na ruzyňském letišti. Příjezd doprovázela bezpečnostní opatření a vše probíhalo podle protokolu - jako kdyby šlo o skutečnou královnu.

Ty dvě se na první pohled liší jen v detailech. I když je pravá královna o sedm let starší, obličej a rysy v něm mají téměř totožné. Obě jsou drobného vzrůstu. A když Mary navíc oblékne stylový kostýmek, i Britové mají problém je rozeznat. Královnu prý dobře imituje i hlasově.

"Podobám se jí od přírody a jsem za to hodně šťastná," sdělila dvojnice královny. Zatímco kolem královny se hemží desítky bodyguardů, Maryina ochranka je menší. I tak ji v Británii považují za celebritu.

Objevuje se v reklamách i filmu, a i když se ji nedostává privilegií jako královně, jeden požadavek má vždy. Chce bydlet v prezidentském apartmá. Propastný rozdíl je i v životním stylu obou dam. Zatímco Mary za účast na akcích pobírá honorář v řádu desítek tisíc korun, osobní majetek Alžběty II. se počítá v miliardách. I přes rozdílné sociální zařazení však Mary doufá, že se jí jednou podaří se skutečnou královnou setkat.

Autor: pet/bar

Diskuze