Johana Chlebovská a Tereza Chlebovská - 6
Zdroj: Instagram
Nebeská Chlebovská

DVOJITÁ KRÁSA: Těhotná Miss Chlebovská ukázala sestru. Podívejte se na tu nepochopitelnou podobu!

Modelka Tereza Chlebovská (25) se brzy stane maminkou. Malý fotbalista však bude mít nejen oslnivě krásnou matku, ale i tetu. Tereza totiž ukázala sestru Johanu (26). Která z nich je hezčí?

7 fotek
Krásná modelka žije se svým fotbalistou v Německu a v nejbližších dnech čekají nový přírůstek do rodiny. Předtím jí však stihla navštívit její o rok starší sestra Johana, se kterou se nezapomněla zvěčnit na roztomilé selfíčko.

Za Terezou pravidelně jezdí celá rodina a stejně tak Tereza jezdí za rodinou do České republiky. Většinou nezapomíná s sebou vzít i fotbalistu Pavla Kadeřábka (24), se kterým nejen, že čeká dítě, ale i svatba už na na spadnutí.

Sestra Johana také není na ocet. Sociální sítě plní zamilovanými fotkami se svým sympatickým přítelem. Ač je o rok starší, než známější Tereza, rodinu ještě nemá. Ono ani role tetičky není k zahození. Bude to pro ni jistě dobrá průprava pro vlastní budoucí potomstvo. Tak snad ji nenarozený synovec příliš neodradí. Přeci jen se říká, že kluci zlobí mnohem víc... Podívejte se na krásnou sestru slavné modelky! Podoba se jistě nezapře.
 

Autor: bin

Diskuze