Letěl bez pasu i bez letenky
Zdroj: Mediafax
Airbus A380 v Praze
Hloupé, nebo geniální?

LET ZDARMA: Mladíci vymysleli vychytralý způsob, jak se dostat do letadla bez letenek! Troufli byste si?

Bojíte se, že s vámi nastoupí na palubu nechtěný pasažér? Strach nemáte tak úplně zbytečně, protože jsou způsoby, jak se na ni tajně dostat. Nedávno se to málem povedlo těmto mladíkům, kteří se skoro dostali do letadla bez letenek. V tomhle případě bezpečnostní opatření opravdu příliš neobstála.

Dva muži chtěli ušetřit za letenky, a tak vymysleli geniální způsob, jak se dostat do letadla i bez nich. Klasicky prošli rentgenem a nechali si zkontrolovat poloprázdné kufry. Zavazadla sledovali až k odbavení. Počíhali si na moment, kdy na ně nikdo nedával pozor, a záhadným způsobem se nacpali do zavazadel.

Je to neuvěřitelné, ale málem se jim plán vydařil. Na poslední chvíli je naštěstí zadržela ochranka. „V podstatě se dostali až do letadla, když předstírali, že jsou kufry. Leželi v nich schoulení v klubíčku, a málem překonali dopravní pás,“ prozradil jeden ze zaměstnanců letiště.

Celá záležitost zní jako vydařený vtípek. Opak je ale pravdou. Oba odvážlivce přešla sranda, když se dozvěděli, že i tak se jedná o vážné narušení bezpečnosti a jejich žert bude mít fatální následky. Ne nadarmo se říká, že s bláznivými vtipy odsud posud.
 

Autor: Beat

Diskuze