Liam Hemsworth a Miley Cyrus
Zdroj: Profimedia, Getty Images/ Instagram/ Kaitlynn Carter
Prásk.tv

Důvod rozchodu? Miley měla být nevěrná, Liam holdoval drogám

Miley Cyrusová (26) a Liam Hemsworth (29) spolu údajně nejsou již několik měsíců. V manželství spolu vydrželi lehce přes půl roku a pak pohádka skončila. Za rozpadem stojí prý Liamova závislost na drogách a alkoholu. Přátelé fešného herce ho ale hájí a tvrdí, že Miley se během vztahu nechovala příliš cnostně. Máslo na hlavě tedy mají oba.

11 fotek
Podle Dailu Mailu to byla zpěvačka, kdo se snažil manželství zachránit. Nabízela Liamovi dokonce drahé terapie, které by jejich vztah mohly udržet. Liam ale neměl zájem. Navíc měl mít problémy s drogami a alkoholem, což Miley odmítala snášet. Podle TMZ.com se musela pohybovat mezi prapodivnými lidmi a znamenalo to tak i ohrožení jí samotné.

Přátelé Liama podle tvrdí ale něco jiného. Podle nich za konec desetiletého vztahu může zpěvaččina nevěra. Miley Cyrusová se zřejmě nechovala úplně tak, jak by měla. Miley byla po rozchodu vyfocena, jak se líbá s blogerkou Kaitlynn Carterovou, což by bylo naprosto v pořádku, protože s Liamem se přece nadobro rozloučili už před pár měsíci.

To ale lidmi pohybujícími se kolem Liama popíráno. Rozešli se dost možná později a Miley teď zbrojí. „Je to jen další pokus, jak odvrátit pozornost od její nevěry a jejího odporného chování na veřejnosti,“ uvedl pro TMZ.com blízký zdroj z hercova okolí, který si myslí, že se spekulacemi o drogách začala právě zpěvačka.

Jiné zdroje zase říkají, že provokatérka byla po celou dobu hodná. Australský rodák se totiž chtěl usadit a mít normální ženu, tak se mu Miley snažila tu představu plnit. Bohužel to asi nevydržela a stala se zase tou známou divoženkou, jakou byla už po jejich první odluce.

Autor: Han

Diskuze