Tento dům skrývá nečekané překvapení - 11
Zdroj: oficiální zdroj
Tam bychom klidně bydleli!

Tento dům skrývá nečekané překvapení, které je vidět pouze zezadu! Co to je?

Postarší britský pár si šel prohlédnout dům na prodej. Hned na první pohled je ale nezaujal a dovnitř vešli jen ze slušnosti. Poté, co si jej však prohlédli zezadu, okamžitě změnili názor a dům ihned koupili!

10 fotek
První pohled často klame. O tom se přesvědčili i Lesely a Simon Capelingovi. Už na první pohled bylo Simonovi jasné, že ne příliš rozlehlý a obyčejný jednopatrový domek není nic pro ně. Údajně jediné, co je donutilo jít dovnitř, byl pocit viny, že majitelka jej kvůli nim určitě celý den uklízela. Dovnitř tedy šli s myšlenkou, že si dům alespoň ze slušnosti prohlédnou. Hned ve dveřích jim ale spadla čelist úžasem.

Z toho, co zvenčí vypadalo jako malý, neútulný bungalov, se vyklubal čtyřpatrový dům. Obrovská kuchyně, několik ložnicí, koupelen a dalších pokojů i prostorná zahrada. To pár rozhodně nečekal!

Dům je vlastně „vzhůru nohama“, patro, na kterém je vstup, je ve skutečnosti čtvrté patro. To ale zjistíte pouze když se na dům podíváte zezadu, zepředu skutečně vypadá spíše jako místo, kam byste jeli na chatu, ale rozhodně byste tam nemohli bydlet s velkou rodinou.
 

Autor: mkr

Diskuze