Splněný sen

Duet Leoše Mareše a Karla Gotta boří internet! Už jste ho slyšeli? VIDEO

Leoš Mareš si splnil sen a natočil duet s Karlem Gottem. Jejich společná píseň se stala hitem internetu. Je vážně tak dobrá?

3 fotky
Leoš Mareš kdysi natočil čtyři alba a několik duetů. Například s Martinou Balogovou nebo Terezou Kerndlovou. Jeho hity jako Svalnatec, Tři slova, Minuty se vlečou nebo Nejlepší nápad si získaly mnoho fanoušků.

Později Leoš hudby zanechal a věnoval se pouze moderování. Svou hudební kariéru však nedávno opět vzkřísil. Po svém jediném koncertě uspořádal další. Dokonce vydal novou verzi videoklipu Svalnatec.

Nyní se Leoš Mareš rozhodl vytvořit další duet a splnit si svůj dávný sen. Na pomoc si přizval Karla Gotta. Spojili dvě svoje písně s podobným tématem - Leošovu "Už jsme zase starší" a Gottovu "Být stále mlád". Z toho vznikla nová verze písně "Být stále mlád".

Leoš Mareš s Karlem Gottem k této skladbě natočili také videoklip. Na YouTube si během prvních dní získal přes půl milion zhlédnutí a v kategorii trendy se vyšplhal na druhé místo. Předběhla ho jen parodie Harry Potter a Kámen mudrců.

„Před 16 lety jsem napsal text o tom, jak ten čas letí. Bylo mi 26 a měl jsem sen, že by refrén k němu byla píseň Být stále mlád, a že by ho zpíval Karel Gott,“ vyjádřil se Mareš ve statusu na Instagramu. Nyní se mu to tedy splnilo.

Ženy a dívky Leoše Mareše. Která je vám sympatická?
Vše, co jste chtěli vědět o lásce mezi Leošem a Monikou!

 

Autor: mk

Diskuze