Penzista našel zlato a stříbro - 1
Zdroj: Profimedia
To je hotový poklad

Důchodkyně vydražila dům i s jeho harampádím. Když otevřela starý kufr, šokem málem oněměla!

Staré ženě se podařilo vydražit dům. Byl plný krámů, a tak ho nikdo nechtěl. Ona se však vyklízení nebála a rozhodla se ho uklidit. Během toho narazila na kufr a když ho otevřela, tak málem oněměla. Po tomhle touží snad každý!

4 fotky
Důchodkyně vydražila starý dům, jehož kupní podmínkou bylo, že v něm zůstanou staré věci po předchozím zesnulém majiteli a nový majitel je bude muset vyklidit sám. To odpudilo ostatní zájemce a tato důchodkyně tudíž budovu získala.

Po nastěhování procházela pozůstalé věci. Jednou z nich byl i starý kufr za sedačkou. Tehdy ji ani ve snu nenapadlo, že by se v něm mohl skrývat poklad. Skoro se jí ho nepodařilo vyndat, protože byl hrozně těžký. Vážil skoro čtyřicet kilo, a to pro starší dámu nebyla zrovna lehká váha. Když ho otevřela, tak v něm našla obrovské množství mincí – po přepočítání měly hodnotu milionu českých korun! Kromě mincí se v něm ukrývaly i stříbrné cihly nebo zlato.

Jak se ukázalalo, předchozí zesnulý majitel celý život investoval do zlata a drahých mincí. V tomto případě se potvrdilo, že peníze si do hrobu prostě nevezmete. Na druhou stranu nalezený poklad důchodkyni o hodně usnadní stáří... A co vy? Už jste také někdy nalezli poklad? 

Autor: Beat

Diskuze