Kate Middleton - 1
Zdroj: Profimedia
Nebezpečná krása

DRSNÝ ZÁKAZ: Kate Middleton se nesmí účastnit předávání prestižních cen! Organizátoři z ní mají strach

12. února se v Británii předávají filmové ceny místní akademie BAFTA. Prezidentem celé akce je sice přímo princ William, jenže ani to není pro Kate automatickou vstupenkou na akci. Proč jí nechtějí pozvat?

6 fotek
„Ještě nikdy na cenách BAFTA nebyla a je jasné, že by na sebe strhla veškerou pozornost, kterou by tak odvrátila od přítomných hereček,“ řekl deníku Sun člen organizačního týmu. Podle organizátorů je tedy Kate tak krásná, že by si všichni přítomní všímali jen jí a herečkám, které na tuto událost čekají celý rok, by zbyly jen oči pro pláč.

Podle nich to ale rozhodně není pro vévodkyni důvod se urazit. Na akci totiž dorazí mnoho známých krásek jako Emily Blunt (33), Emma Stone (28) či natalie Portman (35). Kate by tak konkurenci měla opravdu chvályhodnou. Přesto se někteří domnívají, že ona by byla hvězdou večera.

Těžko říct, nakolik mají členové akce pravdu, ale vypadá to, že Kate bude muset zůstat jednou doma a nedoprovodí tak svého manžela, jak bývá jejím zvykem. Holt si princ neměl vybrat takovou krásku. Tady je skutečně vystihující, že pro krásu se musí trpět.
 

Autor: bin

Diskuze