Miley Cyrus
Zdroj: Instagram, Miley Cyrus
Prásk.tv

Drsný vzkaz Liamovi! Tohle mu Cyrusová říká novým tetováním

Mezi Miley Cyrus (26) a Liamem Hemsworthem (29) začíná potichoučku zuřit rozvodová válka. Špínu kydají jeden druhého. Liam si teď najal královnu mezi rozvodovými právničkami a hodlá Miley zničit. A zpěvačka? Tu to zřejmě nechává chladnou. Novým tetováním totiž Liamovi poslala jasný vzkaz.

11 fotek
Se svou milenkou Kaitlynn Carterovou si Miley Cyrus zajela na výlet do Itálie. Konec konců, tak se přišlo na to, že už s Liamem netvoří pár. Zpěvaččino divoké srdce zkrátka zatoužilo po změně a manželství vzalo za své. Ze snové italské dovolené si Miley přivezla nové tetování na ruce.

Vytetovat si nechala zmiji (italsky Biscione), jež bývá vyobrazována po celé severní Itálii. Je totiž symbolem Milána. Většinou je vidět ve zlatomodré barvě a na charakteristickém zobrazení polyká dítě. Miley tak ukázala, že je jí rozchod úplně fuk, jinak by si nenechala vytetovat symbol italského města, kde přestala tajit své city ke krásné blogerce.

Dle Daily Mailu se Liam snaží vzpamatovat z toho, že ho už brzy bývala manželka obvinila z nadměrné konzumace alkoholu a drog. Jeho rodina se však bojí, že to s ní dá znovu dohromady. "Rodina Liama Hemswortha ho nyní prosí, aby s Miley přerušil veškerý kontakt. Je nespokojená s tím, že Liam s Miley uzavřel příměří,“ píše The Sun.

Obava je to však zbytečná, jelikož Liam si nyní najal právničku, co ho stojí téměř 20 tisíc korun na hodinu a zřejmě Miley hodlá oškubat.

Autor: Han

Diskuze