Petr Kolář
Zdroj: Pavel Vítovec/Malevil
Na vlastní nebezpečí

Drsný snowboarďák Petr Kolář: Těžká zlomenina nohy!

Zpěvák Petr Kolář (47) přiznal, že nohu si zlomil vlastní vinou. "Pustil jsem to rychle. A když tam najedeš jednou nohou na bouli, tak tě to vyhodí."

4 fotky
Petr Kolář v posledních měsících na prknech Kongresového centra v Praze září v muzikálu Mamma Mia!, kde ztvárňuje cestovatele Billa, má pro strach uděláno i v osobním životě. A jednou se mu to už dokonce i vymstilo. Milovník zimních sportů se o tom rozpovídal v resortu Malevil, kam se svými kolegy z muzikálu vyrazil za adrenalinem.

„Já mám rád adrenalin v krvi. Člověka to nabíjí. Jsou typy lidí, kteří ho nemusí, ale já ho do jisté míry mám rád. Nesmí to být extrémně moc. V Malevilu jsme si vyzkoušeli čtyřkolky, jezdili jsme offroady. Pak jsme měli možnost si vyzkoušet lanové centrum, což jsem nedal, protože je to moc vysoké a já už na sebe dávám pozor. Už se o sebe bojím. Snažím se dění kolem sebe kočírovat,“ svěřil se zpěvák, který ale přiznal, že ne vždy tomu tak bylo.

„Ještě než jsem začal jezdit na snowbordu, tak jsem lyžoval. A tehdy jsem si vlastní chybou zlomil nohu. Pustil jsem to rychle. A když tam najedeš jednou nohou na bouli, tak tě to vyhodí. Takže jsem blbě spadl. To už je ale dávno. Byl jsem mladej, takže se to brzo zahojilo,“ smál se Kolář, který posledních deset let přesedlal na snowboard a nemůže si to vynachválit.

„Mám strašně rád jízdu na snowboardu. Před deseti lety jsem přesedlal z lyží na snowboard, což bylo v docela pokročilém věku, takže změna byla bolestivá. Tehdy jsem to celý týden lámal, ale neutekl jsem od toho, protože mě to bavilo. Teď mě baví jezdit v hlubokém neproježděném sněhu, což je dost nebezpečné, protožoe tam se pojistka nevztahuje. Je to na vlastní riziko a v tom je to nejlepší. Musím zaklepat, že na snowboardu jsem se ještě nezranil,“ zaklepal drsný rocker, který prozradil, co ho přimělo k tomu, aby zpíval písničky Mamma Mii. A přiznání je to velmi překvapivé

Autor: pul

Diskuze