Agresivní otec

DRSNÉ VIDEO: Lucka znovu naštve agresivního otce Webera! Co provede své dceři tentokrát?

Vztah Lucky a jejího otce je opravdu napjatý. Zvláště od té doby, co si našla Matěje! Jak se zachová tentokrát?

Vztah Lucky a Matěje by byl takřka idylický, nebýt Lucky otce. Ten od počátku dělal páru peklo a jednou Lucii i zfackoval. Teď dal sice chvíli pokoj, ale po tom, co Lucka udělá, se znovu objeví na prahu bytu, ve kterém Lucka přespává u Matěje. Ani tentokrát Weber svoji dceru šetřit nebude!

Lucka totiž opět přespí u Matěje, doma to ale neřekne, protože se logicky bojí, že by ji otec nepustil. Její strach je skutečně oprávněný. Weber si ale pro Lucku nad ránem dojde k Matějovi a Lucka slízne další pořádnou facku. A u všeho bude přítomný šokovaný Ota Puklický.

A tady je pro fanoušky Ulice jedna zajímavost z natáčení...
Natáčení bylo reálné. Zatímco některé herečky si skutečné facky nepřejí, představitelka Lucie Weberové, Karolína Šafránková, se toho nebojí. Od svého hereckého kolegy Václava Vašáka jich schytala hned několik. Každá scéna se točí několikrát. Tato proběhla i se zkouškami pětkrát. Po každé klapce bylo nutné Karolínu přelíčit, aby neměla zarudlou tvář.

Lucie dostane facku od přísného otce Webera už tento týden. Seriál Ulice sledujte každý všední den v 18,25 hodin na TV Nova!
 

Autor: bin

Diskuze