Zdroj: Enex
Velká změna

Těžké Vánoce pro vévodkyni Meghan: Má zákaz rozbalovat dárky, jak je zvyklá!

17. 11. 2018

Meghan se narodila v Americe, kde mají trochu jiné vánoční tradice než u nás. Patrně největší rozdíl tkví v tom, že rozbalování dárků neprobíhá na Štědrý večer, ale až druhý den ráno. V USA brunetka také vyrůstala a většinu života žila, a tak je jasné, že je právě na tuto tradici zvyklá.

3 fotky
Během Vánoc čeká vévodkyni Meghan přesně nalinkovaný program, který musí dodržet. Nechce si přeci dělat zle u královny Alžběty II. (92). Například Štědrý den slaví královská rodina jinak, než byla Meghan zvyklá od malička z Ameriky. Tam se rozbalují dárky až 25. prosince ráno.

Letos si vévodkyně rozbalí dárky o den dříve, 24. prosince, jako je tomu i u nás. „Královská rodina dárky rozloží na Štědrý večer na stůl na podstavci a poté si je vymění v době svačiny,“ píše se na oficiálních webových stránkách královské rodiny.

Královští tedy rozbalují dárky a slaví na Štědrý večer. Podle šéfkuchaře Darrena McGradyho je to kvůli tomu, že královský rod má své kořeny v Německu. Na 1. svátek vánoční pak musí jít celá rodina do kostela. „Královna a ostatní členové královské rodiny se účastní ranní bohoslužby na 1. svátek vánoční v kostele svaté Máří Magdalény v Sandringhamu,“ informuje taktéž web královské rodiny.

Okamžiky, kdy Harry poprvé světu představil svou lásku Meghan, si můžete připomenout ve videu výše.

Autor: mk

Diskuze