DJ Loutka - 1
Zdroj: facebook.com
Kdo ví, jak to bylo

DRSNÉ TAJEMSTVÍ DJe Loutky (†51): Šokující zpověď kamarádce těsně před sebevraždou!

Před deseti dny českou taneční scénou otřásla informace o sebevraždě legendárního DJe Loutky. Hodně se spekulovalo o okolnostech jeho fatálního rozhodnutí, a až teď se ukazuje, co všechno ho tolik trápilo.

10 fotek
Jako blesk z čistého nebe zasáhla Česko zpráva o smrti jednoho z největších tuzemských DJů. Michal Maudr alias DJ Loutka se oběsil.Není proto divu, že se všichni ptali proč. Proč udělal tento zoufalý krok, který nejde vzít zpět? Měl úspěšnou kariéru, přítelkyni,...

Jenže není všechno zlato, co se třpytí. Podle informací Extra.cz se měl Maudr trápit částečně i kvůli přítelkyni DJce Magdě. Jen několik dní před smrtí si o tom měl psát s kamarádkou, které si postěžoval, jaké má se svojí láskou trápení. S Magdou se totiž před časem rozešli a teprve nedávno se k sobě zase vrátili. Opět ale vztah netrval dlouho. „Tak znovu rozchod. Vyhodila mě z bytu. Před dvěma měsíci brečela, ať se k ní nastěhuju, teď jsem bezdomovec. Dneska se jdu podívat na byty. Fakt paráda,“ psal podle Extra kamarádce na facebooku v soukromých zprávách Loutka.

„Vrátila se ze čtyřdenního mejdanu a že se mnou nechce bejt. Že nemám perspektivu. Sama je zadlužená a v pátek (10. srpna – pozn. red.) si ode mě půjčovala 30 tisíc na exekuci. Teď je potřebuju na bydlení. Chtěl jsem jí pomoct. Vůbec nevím, kam teď půjdu, dnes jsem spal u kamaráda,“ vylíčil DJ kamarádce dopodrobna své starosti s přítelkyní.

„Dluží mi peníze a je zlá,“ dodal Loutka, který se pár dní nato oběsil. Vztah se známou DJkou byl evidentně jako na houpačce, což mu po psychické stránce nejspíš nepřidalo. Jestli ale i to mohlo mít svůj podíl na jeho rozhodnutí odejít z tohoto světa, se nedá s jistotou vůbec říct.
 

Autor: bin

Diskuze