Žena našla obálku - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Nečekaný obsah

DRSNÉ: Odnesla na policii záhadnou obálku, kterou našla na ulici. To ještě neměla ponětí, co je uvnitř!

Žena šla zrovna přes parkoviště, když na zemi zahlédla naditou obálku. Myslela si, že v ní jsou peníze, a tak ji odnesla na policii. Jenže to se pořádně spletla...

Žena z anglického města Higham šla po parkovišti, když si na zemi všimla ležící obálky s logem místní známé banky. Nedalo jí to a obálku zvedla. Hned si všimla, že je něco uvnitř. Nejdřív ji však naprosto odzbrojilo pár čísel napsaných přímo na obálce. Na obálce bylo napsáno 5 500 amerických dolarů!

A tak nálezkyně, jak by si každý u nadité obálky s předepsanou částkou myslel, očekávala v obálce pořádný balík dolarovek. Jenže to se opravdu hořce spletla. Aniž by se do obálky předtím podívala, odnesla ji na policii. Tam ji čekalo obrovské překvapení.

Policisté obálku otevřeli a nevěřili svým očím. Místo peněz tam byly noviny, které byly nastříhané přesně ve velikosti americkcýh bankovek, u toho byl navíc vzkaz, že jde jen o nejapný žertík. Nutno uznat, že se žena nachytala dokonale, na druhou stranu klobouk dolů, že si přes domněnku finančního obnosu v obálce nález nenechala a odnesla ho na policii. To ji šlechtí!

Autor: bin

Diskuze