Camilla Parker a Kate Middleton
Zdroj: Profimedia
Nedá pokoj...

DRSNÉ NAPADENÍ: Camilla opět zaútočila na těhotnou Kate! Co jí provedla tentokrát, je vážně strašné

Vévodkyně Camilla dělala v královské rodině rozruch ještě dříve, než se do ní oficiálně dostala. A když i na to došlo, její excesy se začaly s přibývajícími léty stupňovat. Dlouho se mluví o tom, že je manželka prince Charlese léta závislá na alkoholu, přesněji na ginu, který je pro Brity příznačný.

Pod vlivem alkoholu se však chová velmi nepatřičně a v rodině dělá ještě větší dusno, než když je zrovna střízlivá. Není tajemstvím, že nesnáší Kate Middleton (35), manželku prince Williama. A to jí podle informací deníku Šíp dala nedávno krutě najevo.

Už jednou se médii šířila zpráva o tom, že Camilla fyzicky zaútočila na Kate. Je sice pravda, že tentokrát facky nepadaly, ale i tak byl její hysterický záchvat přes čáru, když se jednou pod vlivem alkoholu zase rozčílila a začala na Kate křičet: „Jsi jenom obyčejná plodná kobyla! Nemáš žádnou úroveň, žádný urozený původ!“ Dokonce měla Kate nazvat mírně řečeno lehkou děvou!

Camilla po tomhle paradoxně čekala, že se jí něco zastane. Nejdříve se ale vůči jejím slovům ohradil samotný William, který bránil svou těhotnou manželku s tím, že jediný, kdo do rodiny nepatří, je právě samotná Camilla. Když ale hledala oporu u manžela Charlese, přišla teprve ta krutá rána. „Okamžitě vypadni!“ zakřičel na ní. Tak to vypadá, že princi s Camillou brzy dojde trpělivost a ona se toho trůnu opravdu nedočká. I když se i spekuluje o tom, že je Camilla vážně nemocná a umírá na rakovinu jater. To však dosud nikdo oficiálně nepotvrdil.

Čeká Kate Middleton holku, nebo kluka? Máme první indicie
Jak bojuje Kate Middleton s těhotenskými nevolnostmi? A co pomůže vám?

Autor: bin

Diskuze