Drsné krásky - 6
Zdroj: Profimedia / instagram
Žádné křehotinky...

DRSNÉ KRÁSKY: Chlapská síla a pořádný pravý hák! Které slavné tváře za sebou mají kariéru v ringu?

I ženy dokážou mít pořádnou páru. Důkazem jsou slavné krásky, které propadly bojovým uměním a zřejmě by nebylo moudré se s nimi dostat do křížku. Tyhle by se s vámi totiž rozhodně nemazlily.

DEMI MOORE


Herečka, která fascinuje svým nestárnoucím vzhledem, má jednoznačný recept. Kromě striktně zdravého jídelníčku se zamilovala bojová umění. Pravidelně se věnuje tradičnímu kickboxu, ale kromě toho začala trénovat capoeiru. Jedná se o bojové umění s brazilskými kořeny, které je komplexním spojením akrobatických prvků a pohybů připomínající tanec.

SARAH MICHELLE GELLAR


Krásná herečka se dostala do povědomí diváků jako představitelka „zabíječky upírů“ v oblíbeném seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Právě kvůli roli středoškolačky Buffy se naučila kickbox a Tae Kwon Do, ve kterém získala dokonce černý pás. Takže radši ruce pryč…

ADRIANA LIMA


Topmodelka a tvář světoznámé módní značky Victoria´s Secret prý nemá sexy tělo zadarmo. Přiznala, že na svých křivkách musí tvrdě pracovat a nejúčinnějším sportem je podle ní box, který praktikuje několikrát týdně.

NATALIA OREIRO


Talentovaná kráska vypadá sice jako andílek, ale má pořádného ďábla v těle. Je totiž zocelenou boxerkou. Startovní pozicí pro ni byla role Monity v telenovele Sos mi Vida, kde ztvárnila profesionální zápasnici v ringu. Trénink rozhodně nešidila, protože na sobě dřela několik hodin denně a box se stal její láskou nakonec i v osobním životě.

HILARY SWANK


Není rozhodně žádné ořezávátko. Když jí Clint Eastwood nabídl, že by mohla hrát v jeho filmu Million Dollar Baby, byla to pro herečku velká výzva. Hlavní hrdinka Maggie Fitzgerald měla být totiž žena, ze které se stane profesionální boxerka. Tehdy třicetiletá herečka se nezalekla a potila krev v posilovně, kde ji trénovala Lucia Rijker, šampionka v kickboxu a boxu. Přes neskutečné úsilí a dřinu si Hilary box oblíbila a dodnes se mu věnuje.

A co říkáte vy? Jaká drsňačka vám přijde nejhezčí?

Anketa

Drsné krásky - které vedou u vás?

Hlasovalo 505 lidí.

Autor: lor

Diskuze