Dara Rolins
Zdroj: Instagram
Je to její život

Drsné komentáře po smrti manažerky! Dara Rolins se opřela do všech haterů: Je mi vás líto

Zpěvačka Dara Rolins prožívá těžké chvíle, sdílí s veřejností svůj smutek, ale i naštvání z toho, co jí lidé píší. Dara si to však nenechá nikdy líbit a má k tomu co říct. Pokud jste na její osobu měli také nějaké nevhodné komentáře, toto vám Dara vzkazuje...

Velmi smutná zpráva zasáhla tento týden český showbyznys v čele s Darou Rolins. Její manažerka a velmi dobrá kamarádka Eva Skalová podlehla v pouhých 36 letech rakovině. A jelikož je Dara velmi otevřená a empatická osoba, na tragickou událost reagovala smutnými snímky a komentáři.

Zveřejnila i fotografii své smutné a plačící dcery Laury, za což sklidila velkou kritiku. Podle lidí by neměla vystavovat na internetu své nešťastné dítě. Některé komentáře však zpěvačku, která neprožívá zrovna lehký rok, velmi zasáhly. A tak odpověděla všem, kteří se do ní nepřestanou navážet.

„Nechápu nikoho, kdo se pustí do kritizování číhokoli smutku a způsobu, jakým ho ventiluje. Moje dítě je empatický tvor, který projevuje radost i smutek! A já jsem šťastná, že zná jedno i druhé. (...) Cítím silnou podporu od statisíců lidí a tím pádem i zodpovědnost ke svým fanouškům, kteří chtějí a čekají na moje slova, pocity a jakákoliv znamení že ,jsem‘ i v momentech, kdy mi je těžko. A že je ze všeho smutná i moje Laura??? To jako že bych ji měla jako uvědomělá matka z celého příběhu vynechat?? No, ještě lepší nápad mi přijde vynechat z toho Charlotku, co myslíte? Pane bože!!! Kde přesně mi vy vyhraníte hranice, odkud kam můžu?? TOTO JE MŮJ ŽIVOT!!! Odjakživa VEŘEJNÝ! A CELÁ MOJE RODINA včetně Evičky S NIM. NIKDO SE JICH NEPTÁ, JESTLI JE MŮŽE FOTIT, PSÁT O NICH. ONI MŮŽOU A JÁ NE??? Já nejsem bulvár, který si Laura dnes už běžně čte na internetu a najde v něm všechny ty výmysly, oplzlosti, svinstva, nechutnosti o své mámě. Jsem to JÁ, která jí touto fotkou a projevenou emocí ubližuje??? Laura je mou největší oporou. A já jsem pyšná, že se rozpláče se mnou, obejme mě a poví, ať se nebojím, že to spolu všechno zvládneme... Teatrální, nevhodné, že sdílím smutek nad neštěstím, které se nás obou bytostně dotýká s mojí dcerou??? Je mi upřímně líto všech žen, matek, kterým srdce dovolí mi TOTO napsat,“ prohlásila Dara prostřednictvím Instagramu.

Autor: niž

Diskuze