Bohuš Matuš - 1
Zdroj: Profimedia
Drsný vývoj

Drsné chvíle Bohuše Matuše (45): Mladičká přítelkyně Lucie (15) skončila v nemocnici! Rodiče řekli dost

O třicet let mladší přítelkyně Bohuše Matuše (45) Lucie (15) nemůže být se svou novou láskou. Překážkou tu ale překvapivě není pouze věk, ale zdravotní stav a škola mladé studentky.

6 fotek
Nedávno se Bohuš Matuš pochlubil novou láskou. Tou je Lucinka, která nedávno oslavila teprve patnácté narozeniny. A ač nutno uznat, že svým vzhledem rozhodně žádnou rozvernou patnáctku nepřipomíná, není divu, že se lidem zdá jejich věkový rozdíl poněkud kontroverzní až neslýchaný.

Teď ale byla Matušova mladičká láska v ohrožení. Skončila totiž ve špitále. „Něco špatného snědla a měla hodně nervů. Skončila v nemocnici na kapačkách. Už je doma, jen musí držet dietu a schovávat se před pozorností. Nechci jí dělat ostudu,“ řekl podle Blesku muzikálový zpěvák.

Se svou láskou se tak nyní vídat nemůže. A jak to vypadá, i rodiče mladé Lucie si uvědomili, že jí vztah s o třicet let mladším zpěvákem úplně neprospívá. Musí se soustředit na školu. „Chtěla se mnou všude být a upozorňoval jsem ji na to, co může být. Rodiče samozřejmě nejsou spokojení, nejsou rádi, řekli jí, že se musí připravovat na konzervatoř a vypustit mě trochu z hlavy. Tak leží doma a čeká, až za mnou bude moci utéct,“ přiznal Matuš, že i přes jasné přání rodičů už jeho láska kuje pikle a přemýšlí, jak být co nejdříve s ním.
 

Autor: bin

Diskuze