Zdroj: APTN
Podivné okolnosti

Drsná tyranka? Další zaměstnanec vévodkyně Meghan dal po půl roce výpověď!

Vévodkyně Meghan (37) působí na první i druhý dojem jako křehká žena. Málokomu by se proto chtělo věřit, že je taková potvora, jak se šušká. Výpověď druhého zaměstnance v krátké době tomu ale trochu nasvědčuje.

5 fotek
Od té doby, co se Meghan stala členkou královské rodiny, má kolem sebe mnoho lidí, kteří pro ni pracují a slouží jí ve dne v noci. Není to tak dávno, co vévodkyni ze Sussexu po pouhých několika měsících opustila její osobní asistentka Melissa Touabti (39). A teď je tu další nečekaný odchod.

Sbohem těhotné Meghan se po půl roce rozhodla dát šéfka její ochranky. A všichni se teď ptají, kdo a proč se může dobrovolně vzdát místa, které je jistě velmi štědře finančně ohodnoceno. A tak se opět spekuluje o chování Meghan k podřízeným.

Už v minulosti totiž od nejmenovaného zdroje z královského paláce prosáklo na povrch, že se má Meghan chovat k podřízeným jako pedant a že se za andělskou tvářičkou schovává pořádná potvora. To samé se ale vždy říkalo o manželce prince Williama (36) Kate (36), a tak těžko říct, čemu věřit. Dvě výpovědi krátce po sobě jsou ale opravdu zvláštní... Náhoda? Těžko říct.

Dusno v práci: Jak to zvládat a nezbláznit se?
Šikana v práci: Jak ji rozeznat a jak se efektivně bránit?


 

Autor: bin

Diskuze