Dara Rolins a Rytmus
Zdroj: Profimedia / instagram
Taková je realita

DRSNÁ SLOVA: Dara Rolins po letech řekla pravdu o dítěti s Rytmusem!

O tom, že vztah mezi Darou (45) a Rytmusem (41) definitivně skončil, nelze vzhledem k událostem posledních měsíců pochybovat. Vždy se mluvilo o tom, že chtěli společné dítě. Teď se ale ukázalo, že to bylo celkem jinak.

8 fotek
Dara a Rytmus tvořili pár dlouhých sedm let a spoustu lidí a fanoušků si pokládalo celkem logickou otázku. Proč nemají společné dítě? O zpěvačce bylo veřejně známé, že by o jednoho potomka a nevlastního sourozence pro dceru Lauru (10) ještě určitě stála.

Podle Dařiných posledních slov to ale vypadá, že jak vztah postupem času nenápadně skomíral, tak s ním odcházela i touha po společném dítěti. „Na začátku našeho vztahu jsem dítě s Patrikem taky moc chtěla, a po čase, po společném nažívání, jsem přesně tak intenzivně cítila, že s ním dítě nechci,“ prozradila Rytmu života znechuceně zpěvačka.

Na jejím upřímném vyjádření má nejspíš podíl i to, že se teď velmi spekuluje o údajném těhotenství Rytmusovy nové partnerky, moderátorky SuperStar Jasminy Alagič (29). S tou rapper přiznal vztah teprve nedávno, ale za tu krátkou dobu stihl Daře svými výroky na sociálních sítích uštědřit nejednu ránu přímo do srdce. Slova jako, že nikdy nebyl tak zamilovaný, by zabolela asi i toho nejotrlejšího jedince. Zpěvačka ale žije dál a na prvním místě pro ni vždy bude právě dcera Laura.

Autor: bin

Diskuze