Agáta Prachařová a Jiří Bartoška
Zdroj: Profimedia
Velký návrat

DRSNÁ SLOVA: Agáta Prachařová porušila zákaz ředitele Bartošky a přijela do Varů! Co řekl, když ji uviděl?

Modelka Agáta Prachařová (33) dostala před lety zákaz jezdit na filmový festival do Karlových Varů. A to přímo od samotného Jiřího Bartošky! Jak vypadalo jejich setkání?

4 fotky
Už je to několik let, co byla Agáta Prachařová pořádná dračice, která ráda vymetala večírky a tu a tam spáchala i nějaký pořádný skandál. Podobný scénář se kdysi odehrál i v Karlových Varech, a tak nakonec modelka dostala od ředitele filmového festivalu zákaz, objevovat se na akcích s touto událostí spojených.

Po několika letech se ale modelka odhodlala do Varů vyrazit s manželem Jakubem Prachařem (32) jako jeho doprovod a hned po tom, co se ubytovali v hotelu, potkala samotného Bartošku. Někdo by čekal, že ji, jak se říká, vynese ven v zubech, ale staré časy jsou nejspíš už částečně zapomenuty, a tak setkání dopadlo pro modelku nadmíru dobře.

„Bylo to milé setkání, pan Bartoška mě dokonce pochválil, že mi to poprvé, co mě zná, sluší. Přijela jsem s manželem jako doprovod, Kuba byl pozvaný. Budeme hlavně chodit na filmy a doufám, že to bude bez skandálů,“ řekla Blesku Agáta, která už je dnes snad opravdu poslušnou matkou dvou dětí, a tak se nejspíš o pořádně haló budou muset postarat jiní experti. Aby přece bylo o čem psát...

Autor: bin

Diskuze