Andrea a Jiří Pomeje - 1
Zdroj: Profimedia
Neměla to lehké

DRSNÁ RÁNA pro Jiřího Pomeje: Manželka Andrea do detailu popsala hrůzu, kterou s ním prožila!

24. 5. 2018

Andrea Pomeje (30) se nikdy netajila tím, že nebýt náhlé nemoci jejího manžela Jirky (53), už by ho dávno opustila. A dost jasně vysvětlila proč!

5 fotek
Jiří Pomeje je v současné době na pokraji fyzických a psychických sil. Po boji s těžkou nemocí ho opustila manželka Andrea, která ale, zdá se, k tomu měla velmi pádné důvody. Vždyť o rozchodu přemýšlela už dávno předtím, než Jiří začal bojovat s rakovinou.

„Byl to šok, a velký. Absolutně jsem netušila, koho mám vedle sebe,“ prozradila Andrea týdeníku Sedmička, jak došlo k prozření už brzy po jejich svatbě, kterou měli v roce 2013. I přesto s ním ale o 23 let mladší černovláska zůstala dalších několik let a dokonce s ním protrpěla těžké období, kdy Pomeje bojoval s vážnou chorobou. „Ani tak odporná, krutá nemoc s takovými následky toho Jirku nezměnila. Ani to pro něj nebyla výstraha. Ani to, že by si měl uvědomit, čím prošel, a že jsem se na něj nevykašlala, i když jsem předtím s ním chtěla skončit,“ popisuje otevřeně Andrea situaci, která mezi nimi panovala.

Když se pak Pomeje po operaci uzdravil, čekala, že svůj přístup změní. To se ale bohužel nestalo. „Všichni se mohli doslova zbláznit, aby se z toho dostal a uzdravil se, aby to přežil. Aby měl sílu, motivaci a zázemí… A on udělal co? Nic. Zase koukal jen sám na sebe. Nepřestal pít, nepřestal lhát a bohužel právě to mě trochu děsí, že i kdyby se nakrásně napravil, že to nebude na dlouho. Zatím mě nic nepřesvědčilo o tom, že by to bylo jinak…,“ dodává smutně pro Sedmičku krásná DJka Andrea. Tady už to holt vypadá, že se happy end konat nebude.
 

Autor: bin

Diskuze