Daniel Nekonečný a jeho láska
Zdroj: facebook, Profimedia.cz
Smrt showmana

Drogy, pohřeb, dědictví! Expartnerka Nekonečného (†52) promluvila

V úterý dopoledne byl ve svém domě v Řeporyjích nalezen mrtev Daniel Nekonečný (†52). Ve vzduchu nyní visí otázka, co bylo příčinou smrti, ale i kdo bude dědicem jeho majetku a jak proběhne pohřeb. To vše prozradila Prásku jeho životní láska, Zuzana Kardová.

6 fotek
Daniel Nekonečný byl showmanem nejen v devadesátých letech. Jeho zlatá saka s flitry a specifický hudební projev jste si zapamatovali, i když jste nechtěli. Celých devatenáct let s ním strávila jeho dlouholetá partnerka Zuzana Kardová, která od něj před pěti lety odešla. Jak na něj vzpomíná?

“Na Daniela nikdy neřeknu nic ošklivého. Byl moje životní láska. Moje dcera ho měla ráda víc, než vlastního otce a Dan měl rád ji,” řekla pro Prásk.cz. Sama Zuzana i zařizuje pohřeb, ale sehnat na něj peníze není vždy jednoduché. “Na pohřeb samozřejmě půjdu. Finančně na něj přispěje manželka F. A. Brabce. Nabídla se ona. Brzy se domluvíme,” pokračuje.

O Nekonečném se ví, že trpěl epilepsií. Mohla to být příčina úmrtí? “O nemoci jsem věděla od začátku vztahu. Záchvaty měl občas. Léky na ni bral,” říká Zuzana. Nemoc ale v rozpadu vztahu žádnou roli nehrála. “V životě bych ho neopustila kvůli žádné nemoci. Byl veselý a vtipný. I proto jsem s ním byla tolik let. Jinak by to nešlo. Rozešla jsem se s ním, protože jsem to tak cítila,” uvedla jeho expartnerka.

“Mohlo jít o epileptický záchvat nebo infarkt, ale to je jen můj názor,” prozrazuje Zuzana domnělé příčiny skonu. To, že měl Nekonečný brát drogy, rezolutně odmítá,

Veřejnost pochopitelně zajímá, kdo bude právoplatným dědicem. Na to má Zuzana jasnou odpověď. “Daniel má sestru,” dodává. Nekonečný byl nalezen mrtev v úterý dopoledne ve svém domě v Řeporyjích. Bylo mu dvaapadesát let.

Autor: Han

Diskuze