Andrea Verešová - 1
Zdroj: Instagram
Odvážná

Dráždivé záběry: Andrea Verešová odhodila zábrany a pózovala úplně nahá! FOTO

Aktualizováno 24.8. 2018 11:03

Modelka Andrea Verešová (38) má i po dvou dětech, dceři Vanesse (11) a synovi Danielovi Tobiášovi (9), postavičku k nakousnutí. nyní dokonce odhodila všechen stud a před známého fotografa se postavila úplně nahá!

5 fotek
Pro spolupráci se světově uznávaným fotografem Martinem Machajem (44) se modelka Andrea Verešová rozhodla nechat všechen stud stranou! Před objektiv se postavila tentokrát úplně nahá tak, "jak ji pánbůh stvořil!!

Na pobřeží Řecka se Andrea oděla jen do mořských vln. Výsledkem jsou dráždivé fotky, na které se rád podívá nejeden mužský. "Jsem velmi ráda, že mohu být součástí projektu jednoho z nejúspěšnějších uměleckých fotografů na světě, jeho knihy uměleckých aktů. Obdivuji způsob a formu, s jakými Martin pracuje a dokáže zobrazit nahotu, která není urážlivá, ale naopak vyzdvihuje její půvab a vzdává úctu ženám, jejich kráse a jedinečnosti. Byla to pro mne výzva vzhledem k náročnosti jeho představ," sdělila modelka Novému Času.

V odvážné focení ji zřejmě podpořil i manžel Daniel Volopich (54). "Je to skvělý chlap, který je hrdý na krásnou a šikovnou manželku. Je trpělivý a podporuje mě v mé práci. Díky jeho pomoci se mohu realizovat a dokázat, že i žena se dvěma dětmi může vypadat a cítit se dobře," dodala Andrea.

 

Autor: mk

Diskuze