Ordinace - porod - 4
Zdroj: TV Nova
Naturalistická ukázka

Dramatický porod v Ordinaci: Podívejte se na video, z něhož vám nebude dobře

Ve čtvrtek večer se Lindě Kalinové, kterou hraje v Ordinaci herečke Kateřina Pechová, narodí vytoužené miminko. Čeká ho s primářovým synem s Jakubem Mázlem. Porod ale neproběhne bez problémů..

6 fotek
Jak samotnou scénu hodnotí herečka Kateřina Pechová, pro kterou byl porod premiérou jak v osobním, tak v „hereckém“ životě?

"Porod byl pro mě nejen obrovská výzva, ale hlavně děs. Jediné, co mě trochu rozesmívalo, byl fakt, že porodím stejně, jako jsem se narodila já. Strašně jsem se styděla, protože mít nohy do praku před tolika lidmi není nic příjemného, pokud nejste pornohvězda, ale díky tomu, že točila režisérka Jana Rezková, která se mi snažila scénu usnadnit a chápala mě, nebylo to tak šílené."

"Kolem mě byli skvělí lidé jako Petr Rychlý, Kristýnka Kociánová a v neposlední řadě Táňa Glosová (odborná poradkyně a gynekoložka), která byla na place jako porodní asistentka. Omdlívala jsem na place díky přehyperventilování a rozhodně doufám, že si to ješte dlouho nezopakuju. Zatím mi stači sestřička a na vlastní děti si ráda počkám."

Pokud se dílu nemůžete dočkat, podívejte už nyní na VOYO!

Čtete také:

VIP PORODY 2013: Podívejte se, kdo se letos radoval z miminka
 

Autor: pul

Diskuze