Bude se na co dívat

DRAMATICKÁ VÝMĚNA: Michal prožije noční můru! "Manželství" s gayem bude řešit alkoholem

Středeční Výměnu manželek čekají velmi horké chvíle! Michal opravdu nečekal, že jeho novou "manželkou" bude gay Lukáš. A tak to bude velmi vydatně řešit alkoholem!

14 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme gay pár z Prahy, který tvoří Lukáš (25) a jeho přítel Vojta (22). Na druhé straně se seznámíme se Stáňou (37), Michalem (33), dcerami Terezkou (2), Áňou (15), Týnou (17) a synem Kubou (10), kteří žijí v Brandýsku.

Opravdu perné chvíle a dny plné nervů čekají na Stánina manžela Michala. Ten se těšil na náhradní manželku, se kterou prožije poklidných deset dní, ale to se spletl. Z Prahy přijel homosexuál Lukáš. Michal bude seznámení s Lukášem jen velmi těžko rozdýchávat. Hned po podání ruky běží do kuchyně, kde si musí dát panáka. Jedním to neskončilo, Michal z prožitého šoku propil skoro celou noc.

To ale není zdaleka všechno. Lukáš bohužel v nové domácnosti moc nefunguje a místo povinností si raději dá masku na obličej. A tak Michal kromě svého zaměstnání musí obstarat i chod početné rodiny. Vydrží tento tlak nebo dojde k potyčce?

Výměna manželek už zítra od 20:20 na Nově.

Autor: bin

Diskuze