Ordinace
Zdroj: Nova.cz
Dny jsou sečteny

Dramatická smrt v Ordinaci: Jedna postava brzy zemře! Kdo to bude?

4. 4. 2018

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 brzy zasáhne krutá rána! Opustí ho jedna z oblíbených postav. Její smrt doprovodí velmi dramatické chvíle, při kterých bude běhat mráz po zádech!

5 fotek
V Ordinaci strávila necelé čtyři roky, její dny se ale pomalu sčítají a brzy ji čeká smutný konec. Svoji oblíbenou postavu budou moci diváci Ordinace sledovat už jen v posledních několika dílech. A ty pro ni nebudou vůbec jednoduché.

 

V seriálu zemře postava doktorky Andrey Hanákové, kterou hraje Klára Cibulková (42). Manželka doktora Hanáka po svém otci zdědila zákeřnou nemoc - neurogenerativní onemocnění zvané spinocerebelární ataxie. Tato nemoc se projevuje ztrátou koordinace chůze, poruchou hybnosti rukou a často i řeči a očních pohybů. Konce téhle nemoci jsou zlé a Andreu Hanákovou už nemoc postupně zabíjí.

Kdy a za jakých okolností k úmrtí dojde, je tajemství. Něco už ale přece jen jisté je. “Okolnosti jejího úmrtí budou velmi dramatické, velmi překvapivé a díky skvělému výkonu herečky Kláry Cibulkové i velmi emotivní,” prozradila PR koordinátorka seriálu Kateřina Kotalová. Petr Hanák, kterého hraje Radim Fiala (47) to jistě ponese velmi špatně

 

Autor: mk

Diskuze