Realistická panenka
Zdroj: Twitter
Bylo těžké se s tím vyrovnat

Viděl v rozpáleném autě miminko! Ihned rozbil okýnko a začal s resustitací. Takový konec ale nečekal

V naléhavých případech může každá promeškaná vteřina znamenat potencionální nebezpečí. Když tedy policista Jason Short zjistil, že se v zamčeném autě během horkého dne nachází spící nemluvně, rozhodl se okamžitě jednat...

Policista přiběhl k inkriminovanému autu poté, co kdosi událost oznámil na tísňovou linku. Ihned rozbil okénko, protože se dítě nehýbalo a vypadalo to, že nedýchá. Což byla také pravda, jenže ani dýchat nemohlo – jednalo se totiž o panenku, která byla vytvořená jako dokonalá imitace lidského dítěte. Toho si ale policista všiml až ve chvíli, kdy začal s resuscitací.

Realistická panenka patří ženě, které pomáhá vyrovnat se se smrtí dítěte. Zaplatila za ni v přepočtu kolem padesáti tisíc korun. Přestože u nás nejsou natolik rozšířené, ve světě takovéto panenky často pomáhají matkám, které přežily své děti. Jsou speciálně vyrobené tak, aby co nejvěrněji připomínaly skutečné dítě, často mohou mít implantované dokonce lidské řasy, chlupy a vlasy.

Policista si za svým jednáním stojí, panenka vypadala jako skutečné dítě se zástavou dechu a ve chvíli, kdy byla uložená v autě rozpáleném na vysokou teplotu, považoval rozbití okénka za nejlepší možnost.
 

Autor: mkr

Diskuze