Rytmus a Jasmina
Zdroj: Instagram
Prásk.tv

DRAMA v nemocnici! Tohle se stalo těsně před porodem Jasminy

Rapper Rytmus (42) se stal v pátek otcem. Jeho milovaná Jasmina Alagič (30) mu porodila syna Sanela. Drsný hudebník nyní prozradil, co se stalo pouhou minutu předtím, než chlapeček přišel na svět a nezapomněl to samozřejmě natočit na video.

11 fotek
Svého prvorozeného synka se Rytmus už nemohl dočkat. Dokonce mu složil i písničku, která se jmenuje stejně jako on, tedy Sanel. Na rozdíl od Jasminy pocity těsně po porodu nijak podrobně nepopisoval, ale nyní se rozhodl přeci jen pár maličkostí prozradit.

Na svém Instagramu zveřejnil video, kde se natáčí minutu předtím, než Sanel přišel na svět. Lze na něm vidět, že je pekelně nervózní. Netají se tím, že mu bije srdce. V jednu chvíli k němu přistoupí pracovnice porodnice a říká mu, že má venku otevřený kufr od auta.

„Jako úplně otevřený?“ ptá se Rytmus. Za normálních okolností by se zhrozil asi daleko více, ale vzhledem k tomu, že se na svět dral jeho syn, skoro jako by ho to nechalo chladným.

Tři dny po porodu Jasminy se dokonce rozpovídal, jaké to je být rodičem. „Ještě stále neumím zpracovat poslední dny. To, jak jsem byl u porodu nebo to, když jsem ho prvně uviděl… Později vám to povím. Zatím vím jen to, že mi strašně chybí, když jsem bez něho pár minut. Když ho držím v rukách, jsem naplněný štěstím, tou neposkvrněnou čistou dušičkou. Pocit, že je z nás, je zázračný,“ napsal Rytmus na sociální síť.

Zdá se, že malý Sanel bude nejopečovávanější miminko široko daleko. Jeho rodiče jsou z něho totiž úplně paf.

Proč mají druhorozené děti v albech méně fotografií?
Nejmladší, nejstarší, jedináček - Co to o tobě říká?

Autor: Han

Diskuze