Silné životní příběhy

DRAMA v Malých láskách: Novorozeně bude s neléčitelnou diagnózou bojovat o život!

Do zítřejšího dílu dokureality série Malé lásky zasáhne dramatická událost. Rodiče si poporodního štěstí neužijí moc dlouho a jak se ukáže chviličku po porodu, malý Milánek trpí epilepsií. Rodiče si v následujících dnech šáhnou na opravdové dno.

3 fotky
„Když nám malý usnul, tak začal periodicky cukat ručičkou, potom i nožičkama, tak jsem se ptala sestřiček co se děje, jestli je to v pořádku,“ popisovala své obavy maminka Veronika. „Druhý den se ukázalo, že třesy přišly znova a to už nám malého hned odvezli na JIPku, kde se ukázalo, že malý má epilepsii,“ dodala. „Opravdu mohu říct, že jsme si s partnerem sáhli na úplné dno. Těšili jsme se na to krásné a pak přišly nervy,“ prozrazuje již se slzami v očích Veronika. Jak příběh malého Milánka dopadl diváci uvidí už zítra večer.

V dalším příběhu se představí fotbalová rodina. Co se stane, když Viktoria Plzeň sebere AC Spartě titul? Dědeček musí zastoupit tatínka. Proč? Protože na plzeňskou půdu sparťan nevstoupí. „Kdybych se rozhodla rodit v jakékoliv jiné porodnici, tak by tu seděl s námi, ale do Plzně se mnou prostě odmítl jet,“ svěřila se maminka Mirka.

Dojemný příběh lásky a touhy vytvořit stabilní rodinu s pevným domovem představí maminka Julie Cinová (25), která čeká se svým manželem již třetího kluka. Julie i její manžel vyrůstali oba v dětských domovech na Slovensku. Rodiče je odložili. Na povrchu působí Julie vyrovnaně a silně, její vlastní dětství je ale stále citlivá záležitost.

Předposlední díl dokureality série mohou diváci sledovat už zítra ve 21.35 na Nově!
 

Autor: bin

Diskuze