Vojta Drahokoupil - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Bude nový singl

Drahokoupil, který míří do Tváře: Chci skončit s jednou životní etapou!

Zpěvák Vojta Drahokoupil (22), který se už brzy představí v dalším ročníku show Tvoje tvář má známý hlas, chce ještě před startem soutěže vydat nový singl. Plánuje jím totiž ukončit jednu svou profesní etapu!

9 fotek
„Je to závěr jednoho mého stylu a image. Pak dojde ke změně. Bude to velký, máte se na co těšit,“ slibuje romantický idol náctiletých dívek, jehož předchozí dva klipy (Chci se rvát a Anděl tvýho světa) s tím novým, nazvaným Zeď kolem nás, tvoří uzavřenou dějovou trilogii. Nováckou soutěž Vojta bere jako ideální moment pro změnu. „V Tváři rozhodně nechci vyfasovat žádný mladý holky jako je Ariana Grande! Zkoušel sem si chodit na podpatcích, ale neumím kroutit zadkem. Bude to masakr,“ směje se zpěvák, který ale tuší, že přesně tyto role vyfasuje.

Než začnou ale tréninky na soutěž, soustředí se hlavně na natáčení klipu. Jeho dosavadní písničky měly často tragický průběh – jeho přítelkyni přejelo auto, on se pokusil o sebevraždu… „Ale všechno má mít happy end, takže i moje písničková trilogie. „Je to tom, že dva lidi žijí nějaký život, nejsou s ním spokojení, ale pak se najdou a zbourají tu zeď, která je obklopuje,“ popisuje nový klip Vojta, který se tentokrát spojil s mladou hvězdou sociálních sítí Dominikou Elischerovou, známou pod přezdívkou Mína. „Byla jsem strašně překvapená, že mě Vojta oslovil a z výsledku mám velkou radost. Už jsem hrála i seriálech jako je Modrý kód nebo Ordinace v růžové zahradě, ale natáčet klip, pro mě byla úplně nová a hlavně i dlouhá zkušenost,“ směje se Mína, jejíž příspěvky pravidelně sledují miliony uživatelů.

Sama Mína se prý snaží lidem předávat pozitivní energii, sama totiž moc dobře ví, jak je to důležité. „Měla jsem před lety rakovinu krve, ale už je to dlouho za mnou. Hlavní je, že jsem zdravá. Tím, že jsem si už jako maličká uvědomovala, že o život můžu přijít, vážím si mnohem více všech maličkostí,“ prozradila na natáčení Vojtova videoklipu v Pragovce, kde producenti během natáčení nechali zapálit i opravdovou zeď.

„Pragovka je moderní, dynamickou čtvrtí inspirovanou svým industriálním dědictvím, nabízející skvěle místo pro kulturní akce, výstavy, a hlavně pro mě je to neotřelé místo, kde se dá natočit klip, který je jedinečný,“ říká producent Honza Gajdoš, který s Vojtou spolupracoval už ve skupině New Element. Za poslední rok už Vojta vystupuje jen sólově. „V zásadě se hudebním spolupracím nebráníme, jen zvažujeme, jestli se případná nabídka hodí do námi připravované hudební dramaturgie a stylu,“ vysvětlil Gajdoš.

Autor: mk

Diskuze