Dřina a odříkání

Dračice z Kameňáku Alice Bendová nemá nic zadarmo: Je to strašné, fakt trpím!

Herečku Alici Bendovou (45) provází pověst sexbomby takřka od nepaměti. Bohužel ale ani taková kráska nedokáže zastavit čas, a tak zatímco dříve pro sexy křivky nemusela dělat nic, teď si tvrdě mákne.

7 fotek
Jak se říká, věk nezastavíš. Své o tom ví i herečka Alice Bendová, která vždy muže u televizních obrazovek uchvacovala nejen hereckým výkonem, ale také křivkami bohyně. Bujný hrudník, kterým se herečka pyšní od přírody, se sice nemění, s postavou to je ale s přibývajícími léty čím dál složitější. Zvláště teď po Vánocích. Alice se totiž netají tím, že miluje jídlo.

„Jsem žravá, co vidím, to sním. Když se nehlídám, tak jedu jak kombajn. Bohužel, už to není tak jako před lety, kdy jsem mohla jíst vše a hubla jsem,“ přiznala hvězda Kameňáků pro Blesk.cz, že udržet si štíhlou postavu už není jen tak. „Po čtyřicítce je to naopak, co sním, to přiberu dvakrát. Vánoce se mi protáhly asi do 7. ledna, takže mi to hubnutí od Nového roku úplně nevyšlo, ale už se lepším. Asi tři kila už mám dole, protože jím o devadesát procent méně a běhám, ale je to strašné. Fakt trpím,“ prozradila Alice, že štíhlou figuru, kterou už brzy uvidíte ve zbrusu novém seriálu, rozhodně nemá zadarmo.

„Hraji v seriálu Kameňák, který od 22. února půjde v televizi. Doufám, že se diváci budou bavit stejně dobře, jako my při natáčení. Kdykoliv si na to vzpomenu, tak se směju,“ zve k televizi a všechny příznivce filmové série Kameňák sexy Bendová k seriálu, který už od února můžete sledovat na TV Nova!

Ve videu si připomeňte Vánoční Kameňák, ve kterém se blýskla nejen Alice, ale i další skvělí herci!

 

Autor: bin

Diskuze