Tiana Perea
Zdroj: facebook
Ta se s tím nemaže

Dozvěděla se, že ji podvádí. Nevěrníkovi se před zraky celé rodiny krutě pomstila! VIDEO

Když se dozvíte, že vás drhá polovička tahá za nos a píše si dost intimně s někým jiným, je jasné, že to nepotěší. Tahle dívka se ale rozhodla za vztahem s nevěrníkem udělat opravdu hodně tlustou a důraznou čáru.

3 fotky
Tiana Perea z Houstonu se jakýmsi nedopatřením dozvěděla, že si její drahý píše s jinou. A rozhodně ne to, co se sluší a patří zadanému chlapci. Když se to dozvěděla, dostala krutý plán, jak nevěrníka pořádně vytrestat a jednou pro vždy odkopnout.

K pomstě se rozhodla přímo na oslavě svých narozenin před zraky svých blízkých. Ty o věci předem informovala, a tak jediný, kdo to nečekal, byl dotyčný záletník. Tiana na něj přímo u stolu vybalila, že všechno ví, ona i ostatní přítomní viděli konverzaci s jakousi Denisou, které posílal stejné fotky jako jí.

Po tom, co ho ztrapnila a ještě celou věc nechala natočit, už jen dodala: „Pokud jsi to nepochopil, tohle je konec. A teď vypadni!“ V záběru je také vidět, jak překvapenému mladíkovi někdo donesl z patra sbalenou tašku, aby se náhodou nemusel déle zdržovat... Takhle se na to musí! Nebo vám to připadá až příliš potupné? Na Twitteru video získalo přes 200 tisíc lajků a sdílelo ho neskutečných 60 tisíc lidí.

Autor: bin

Diskuze