Nick - 1
Zdroj: facebook.com
Sprosťák

DOŽIVOTNÍ ZÁKAZ: Muž se choval na seznamce tak nevhodně, že ji nesmí do konce života použít! Co provedl?

Tinder je světoznámá mobilní seznamka, díky které se mohou rychle a snadno seznamovat lidé na celém světě. Jeden smolař jménem Nick ale díky svému chování dostal doživotní zákaz tuto aplikaci používat! Čím se tAK prohřešil?

5 fotek
Sociální sítě, seznamky a chatovací aplikace nás provází virtuálním světem a budí dojem, že se můžeme chovat k ostatním tak trochu jinak, než v reálném životě. Najdou se mezi námi ale jedinci, kteří si myslí, že mohou virtuální realitu zneužívat k beztrestnému šikanování ostatních.

Americký prodavač Nick se stejně jako ostatní přihlásil na známou seznamku Tinder. Zde si vybíral ženy k seznámení, které rasově a sexisticky napadal, kdykoliv neodpověděly na jeho zprávu tak, jak by si představoval. Nick žil v domění, že je v právu, protože ženy neodpovídají do pár sekund, a proto je jeho právo ženy slovně napadat.

Administrátoři Tinderu s Nickem ale udělali krátký proces, v drsné zprávě mu vyčítají jeho nenávistné a urážlivé chování k ženám. "Tinder má nulovou toleranci, pro lidi, kteří se chovají jako sexistická prasata." Stálo například ve zprávě.
Na internetu se sešlo několik desítek žen, které mají s Nickem stejnou zkušenost. Nick za své chování dostal doživotní zákaz používání aplikace Tinderu. Zbývá jen doufat, že se nad sebou tento asociál zamyslí.
 

Autor: bin

Diskuze