Sbalili si kufry

Dovolená v luxusu: Kde hvězdy českého showbyznysu utrácely své peníze?

Zimní dovolená v exotice? Většina celebrit hned po Vánocích balí kufry a vyráží do teplých krajin - a vehementně nás o tom informují. Stejně to bylo i letos. Podívejte se, kde hvězdy českého showbyznysu utrácely své peníze tentokrát!

Moderátor Leoš Mareš konec roku oslavil rovnou ve městě hříchů - v Las Vegas. Nepobyl tam ale dlouho a už si užívá dovolenou na ostrově Bora-Bora. Čas tam tráví se svou snoubenkou Monikou Koblížkovou a na sociální síti se dělí s fanoušky o nejrůznější fotografie a videa. A dovolená, je to opravdu příjemná.

A zašel dost daleko - fanoušci kroutí hlavou nad tím, proč ve videích ukazuje i prsa své snoubenky! Vypočítavý tah kvůli sledovanosti? Navíc to dal do příspěvku, který po 24 hodinách mizí...ale návštěvnost zůstává!

Za exotikou vyrazila i rodina Klusova. Přestože má zpěvák tři malé děti, cestování se nebojí a slunnou dovolenou si užívá plnými doušky. A ani tam nezapomíná na zpěv.

Odvážné fotky na sociální síti sdílí i modelka Linda Vojtová, která se odjela prohřát do Thajska. Čas tam ale netráví sama, společnost jí dělá dlouholetá kamarádka Helena Houdová a dlouhé chvíle si krátí nejrůznějšími způsoby. Je vidět, že slony mají rády obě!

V Thajsku jsou i manželé Gregorovi, kteří za sebou mají perný rok a na malebném ostrůvku nabírají nové síly! A kam vyrazily další známé tváře? Podívejte se na reportáž ve videu.

Autor: mk

Diskuze