William a Kate na dovolené - 9
Zdroj: Profimedia
Na růžích ustláno

PENÍZE HÁZÍ OKNEM: Kde tráví prázdniny Kate a William? Tenhle luxus vám vyrazí dech

Každému je asi jasné, že královský pár se svými roztomilými dítky nejezdí zrovna s karavanem do Chorvatska. Ovšem dovolená, kterou si vévodkyně Kate s rodinou letos dopřává, je skutečným vrcholem luxusu!

8 fotek
Vévodkyně Kate (34) s manželem Williamem (34) a jejich dvěma ratolestmi Georgem (3) a malou Charlotte (1) si žijí skutečně královsky! Za letošní dovolenkovou destinaci zvolili jihozápadní část Francie, kde stojí hotel svého druhu skutečně ojedinělý. Je to totiž bývalé sídlo samozvaného císaře Napoleona Bonaparte!

Francouzské noviny odhalily, že si rodinka užívá letních dnů ve městě Biarritz v resortu Hotel du Palais. Ten je přitom doslova proslulý nepředstavitelně luxusními interiéry i službami. Romantika s bohatou historií, kde v devatenáctém století sídlil sám slavný francouzský vojevůdce Napoleon, nabízí skutečný ráj na Zemi.

No jo, jenže za jakou cenu? Jedna noc ve standardním pokoji luxusního hotelu vyjde v přepočtu asi na 15 tisíc korun. Pro skutečné fajnšmekry bohatství a luxusu jsou zde i apartmány, které váš účet odhlečí za pouhou jedinou noc dokonce i o 115 tisíc korun. Je to prostě trošku lepší dovolená, která bohužel není zdaleka pro každého...

Autor: bin

Diskuze