Tomáš Řepka, Kateřina Kristelová
Zdroj: Profimedia
Reakce

Dostal dva roky natvrdo! PRVNÍ SLOVA Řepky po verdiktu soudu

Dva roky ve vězení. Takový je verdikt Městského soudu, který Tomáši Řepkovi (45) zvýšil trest z původních patnácti měsíců. Trest si má odsedět za pornoútoky na svoji exmanželku Vlaďku Erbovou (37) a prodej auta, které nevlastnil. Jeho reakce a reakce přítelkyně Kateřiny Kristelové (39) na sebe nenechaly dlouho čekat.

5 fotek
Tomáš Řepka se měl svého času jako král. Vydělával miliony a mohl si dovolit všechno, na co si vzpomenul. Teď se musí smířit s tím, že ho čekají dva roky ve věznici s ostrahou, které mu vyměřil Městský soud v Praze. K soudu se ale nedostavil.

Místo toho raději zareagoval na Instagramu. “Všechny zdravím,” napsal na instastories. Místo toho, aby sklopil hlavu, rozhodl se pro pozdrav, který ale v jeho případě není na místě. Kateřina Kristelová pro změnu na svůj Instagram dala obálku knihy od Roberta I. Suttona - Jak přežít kretény! Co tím chtěla říct asi nemusíme rozmazávat. Jisté je, že během dvou osamocených let, knížku stihne přečíst.

Následně ještě přidala několik černobílých snímků Řepky, kde mu vyjadřuje city. Pár si prostě pluje na vlnách pohody a nerozhodí je ani fotbalistův nástup do vězení. Konkrétní termín stanoví soud.

K navýšení trestu přispěla zpronevěra peněz. Řepka měl v prosinci 2016 prodat své známé mercedes za 1,2 milionu korun, který ale nebyl jeho. Předtím jej kvůli tomu, že byl v exekuci, odprodal jiné firmě, dál s ním jezdil na základě nájemní smlouvy. Jeho známá o tom věděla. Řepka jí tvrdil, že nebude problém na ni auto v budoucnu přepsat, a pokud se tak do roka nestane, peníze jí vrátí. Tak ale neučinil.

Autor: Han

Diskuze