Hodný tatínek

Došla Tomáši Plekancovi trpělivost? Uprostřed rozvodové bitvy poslal Lucii jasný VZKAZ!

Rozvod Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35) je v plném proudu. Ona v Kanadě zůstává, on se vrací do Čech. A jak je vidět, Pleky chce dát jasně najevo, že v tuhle chvíli nezáleží víc na ničem jiném, než na dětech.

7 fotek
Na české hokejové scéně se poslední dny neřeší skoro nic jiného, než odchod Tomáše Plekance z NHL. Hokejista pověsil své angažmá v Montrealu na hřebík a rozhodl se tuhle zásadní životní etapu ukončit návratem do rodných Čech.

To Lucie se naopak rozhodla své plány v Kanadě dokončit. Přestěhovala se do jiného domu, začala natáčet další film v režii Martiny Adamcové a úředně si zařídila, aby ani po Plekancově odchodu z NHL nemusela pryč a celý jejich rozvod se tím pádem dořešil tam. Navíc se teď řeší, že hokejista svým koncem přijde o miliony dolarů, které měl ještě možnost vydělat a tím pádem možná Lucie nedostane na syny takové alimenty, jaké požaduje.

Na tohle celé reagoval Plekanec na svých facebookových stránkách, kam přidal společnou fotku s oběma syny a vzkaz, který zní, jako by byl pro Lucii, i když to tak přímo nenapsal... „Ani miliony dolarů v NHL nestojí za to, aby tihle dva byli nešťastní a bez obou rodičů. Slíbil jsem jim, že Montreal je v zámoří můj poslední klub. Teď je čas na návrat domů. Děkuju Montrealu za vše a děkuji českým fanouškům za přízeň. Letím na vyšetření k Pavlu Kolářovi a po něm budu řešit nabídky v Česku,“ vyjádřil se Pleky k aktuální situaci jasně. A fanoušci se teď dojímají, že aspoň jemu jde především a hlavně o jejich malé syny.
 

Autor: bin

Diskuze