Celebrity se loučí s Václavem Postráneckým
Zdroj: Profimedia, TN.cz
Smrt slavných

Donutil, Balzerová i Nováková: Jak celebrity vzpomínají na Postráneckého (†75)?

Ve věku pětasedmdesáti let podlehl těžké nemoci Václav Postránecký. Herecký svět ho bude navždy postrádat. Nespočet kolegů z branže na něj vzpomíná s láskou. Co o něm řekly hvězdy jako Balzerová, Nováková nebo Donutil?

8 fotek
Václav Postránecký se živil herectvím celý život. Vzpomínají na něj tedy desítky, ne-li stovky, herců, režisérů i producentů. Mezi poslední zmíněnou kategorii se řadí i Petr Šiška. „R.I.P. Václave Postránecký. Dík kamaráde, že jsi nám fantasticky namluvil velkého Draka v naší pohádce, nezapomeneme,“ napsal na svůj Facebook.

„Budete nám chybět, Václave. Upřímnou soustrast celé rodině. Myslíme na vás,“ napsala pro změnu na Instagram Sandra Nováková. Smutek neskrývá ani Eliška Balzerová, se kterou natáčel divácky úspěšnou komedii S tebou mě baví svět.

"Mě se to lidsky velmi dotklo, jsem z toho nešťastná," řekla Eliška Balzerová pro televizi Nova, pro kterou se vyjádřil i Miroslav Donutil. "Vždycky byl perfektně připravený, vždycky byl na place anebo na jevišti výborný. Po málokterém herci zůstane tak velké penzum skvěle odvedené práce jako po Vaškovi," řekl.

"Držela jsem mu hrozně palce, protože jsem myslela, že to překoná, protože on je takový optimistický člověk. Bohužel se tak nestalo a mně je to šíleně líto, tak jsem se rozbrečela, když jsem se to dozvěděla, protože to byl dobrý kolega a hlavně výborný herec," uvedla pro TV Nova Jaroslava Obermaierová.

Za optimistu herce považovali všichni. Se zákeřnou nemocí bojoval do poslední chvíle a se špatnou náladou ho snad nikdy nikdo neviděl. Herecký svět utrpěl velkou ztrátu.

Autor: Han

Diskuze