Drake Medinger - 1
Zdroj: facebook.com
Držíme palce!

DONUTÍ VÁS PLAKAT: Matka sdílela fotku syna trpícího leukémií. To si nezaslouží nikdo

Matka sdílela srdcervoucí snímek svého 10letého syna, který bojuje s leukémií, a to proto, aby zvýšila povědomí o těchto krutých nemocích. Nejde neplakat...

5 fotek
V emocionálním příspěvku na facebooku Jessica Medinger odhaluje, jak její syn Drake spí v noci s ní v posteli, protože se bojí, že by mohl zemřít sám. Na snímku stojí Drake u WC, je opřený rukou o umyvadlo a druhou rukou se drží za bok. Kvůli chemoterapii přišel o vlasy a je vidět, že mu musí být hrozně zle. Matka v příspěvku zároveň uvedla, že život není vždy pěkný a takový, jaký si představujeme. Tohle je totiž realita!

Drakemu byla poprvé diagnostikována leukémie v roce 2012, za tu dobu prošel už několika chirurgickými zákroky, punkcemi a transfúzemi. Loni v březnu byl propuštěn domů a bylo mu konečně lépe. Jenže o šest měsíců později přišla další obrovská rána – byla mu diagnostikována rakovina varlete.

Matka musí syna často nosit, protože je tak slabý a vyčerpaný, že jakýkoli pohyb je pro něj velkou zátěží. Při pohledu na tento snímek a po přečtení Drakeova příběhu prostě nejde neplakat. Existuje na světě nějaká spravedlnost?

Autor: niž

Diskuze