Donald Trump a Kate Middleton
Zdroj: Prásk!
Úchyl prezidentem?

TO JE HANBA: Donald Trump se navážel do Kate Middleton! Zvrhle okomentoval její nahé fotky

Současný prezident USA Donald Trump okomentoval Kate Middleton a její nahotu. Sám by si měl přitom zamést před vlastním prahem. O co tady tenkrát šlo?

6 fotek
Možná si ještě pamatujete na skandál z roku 2012, který od základů otřásl Britskou královskou rodinou. Za poprask, který propírala všechna média na světě, byla zodpovědná Kate Middleton, když si s princem Williamem vyrazila na dovolenou do francouzské Provence. Tam se bez ostychu promenádovala bez vrchního dílu plavek. Na druhý den si tak mohl prsa vévodkyně z Cambridge prohlédnout úplně každý.

Donaldu Trumpovi, který je známý svou slabostí pro krásné ženy, tehdy tento přešlap krásné Kate samozřejmě neunikl a neodpustil si komentář k celé události na svém Twitteru. „Kate Middleton je skvělá, ale neměla by se opalovat nahá. Může si za to sama. Kdo by si nechtěl nahou Kate při opalování vyfotit a vydělat spoustu peněz. No tak, Kate…“

Donald tak narážel na to, že by Kate měla brát ohled na své postavení, nevystavovat se nikde nahá a nedělat tak ostudu královské rodině. Paradoxem ale je, že právě Donald Trump je ten, kdo by měl v tomhle ohledu raději držet jazyk za zuby. V roce 2000 se totiž objevil v lechtivém Playboy snímku. Ještě větší ironií je, že ve své předvolební kampani Donald sliboval zakročení proti pornografii. A to ani nemluvě o jeho sexuálních skandálech s mnoha ženami.

Autor: mic

Diskuze