Dominika Myslivcová - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Blondýnka političkou

VOLBY ve znamení růžové! Vyhraje Dominika Myslivcová? Kurz sázkových kanceláří je vysoký!

Volby jsou tady! A to znamená chvíli pravdy pro Dominiku Myslivcovou (22), která také kandiduje. Dominika chce údajně bojovat proti islamizaci. Kurz na ni je neskutečně vysoký! Kdybyste si vsadili a vyhrála by, udělá to z vás neskutečného boháče! Co na to říká sličná blondýnka?

9 fotek
Volby ještě ani nezačaly a sázkové kanceláře už mají jasno. Dominiku nikdy nezvolí! Růžová blondýna tak vlastní jeden z nejvyšších kurzů, jaký na volební mapě najdete. Bloggerka, herečka, zpěvačka a moderátorka Myslivcová kandiduje jako nestraník do moravskoslezského krajského zastupitelstva za Úsvit a Blok a chce bojovat proti islamizaci.

Pro své voliče chce růžovou a nikoli černou budoucnost. Jestli vnadné Dominice věříte, tak byste si na ni neměli váhat vsadit. Může z vás totiž udělat boháče! Například známá sázková kancelář Tipsport nabízí kurz na její úspěch dvacet. Takže když si na tuto blondýnu vsadíte třeba padesát tisíc, můžete vyhrát milion. Dominika ale vůbec nehází flintu do žita. Věří, že ji v moravskoslezském kraji mají místní rádi a nemůže se dočkat, až začne plnit sliby, které jim dala.

"Vím, co si myslí lidé, a vím, jak jim mohu pomáhat. Rozhodují se sami, ne pánové někde v kancelářích, kteří vědí o opravdovém životě velké nic,“ dodává Dominika.
O tom, zda se svojí růžovou kampaní uspěje a jestli udělá ze svých příznivců boháče, se můžete přesvědčit ještě tento víkend! Tak se nechme překvapit, jestli letošní volby ovládne růžová...

Autor: Beat

Diskuze