Dominik Luks
Zdroj: TV Nova
Kámoši

Dominik z Robinsonova ostrova: Co má společného s porotcem SuperStar Benem Cristovao?

Už brzy začne reality show Robinsonův ostrov. Jedním ze soutěžících je i pohledný svalovec Dominik (25). Jeho velkou vášní jsou bojové sporty. Kromě toho se zná se zpěvákem a porotcem nové SuperStar Benem Cristovao (30)!

9 fotek
Už brzy televize Nova spustí dvě velké show. Jako první se diváci mohou těšit na Robinsonův ostrov, ve kterém se ze začátku představí 19 nebojácných soutěžících, mezi něž patří i namakaný vousáč Dominik. Nedlouho na to čeká Novu i další řada oblíbené pěvecké show ČeskoSlovenská SuperStar! Nikoho by ale nenapadlo, co tyhle dvě show kromě Novy spojuje. Je to známost soutěžícího z Robinsonova ostrova s porotcem ze SuperStar. Dominik a Ben se osobně znají!

Dominikovou velkou vášní jsou bojové sporty. Koonkrétně MMA. A ne jinak tomu je i u Bena. Proto se ti dva nejednou potkali na tréninku v Klánovicích, kde společně budují svá sexy těla. Teď ale oba dva čeká velký souboj. bena v roli porotce SuperStar a Dominik zas bude na Filipínách bojovat o pohádkovou výhru 2,5 milionu korun.

Dominik Luks se živí jako fitness trenér a kromě cvičení a bojových sportů ho zajímá také cestování a psychologie. Do Robinsonova ostrova se přihlásil, aby si sáhl na úplné dno.

Jestli se tak skutečně stane, to sledujte už od 5. února každé pondělí a středu večer na TV Nova!
 

Autor: bin

Diskuze