Dominic Hilton - 1
Zdroj: facebook.com
Znovuzrození

Dominic (27) se rozhodl vydržet rok bez sexu. Po roce v celibátu došel k šokujícímu zjištění!

Dominic Hilton (27) měl vztahů dost, a tak si řekl, že si rok odpočine nejen od nich, ale celkově i od sexu. Nikdy by ho nenapadlo, jak mu tohle rozhodnutí nadobro změní život.

8 fotek
Dominic si ve svých čtrnácti letech uvědomil, že je gay. Od té doby chodil pouze s muži a ve svých 18 a 19 letech se dokonce živil jako eskort, když spal s muži za peníze. Od té doby se může chlubit sexem s více jak 150 muži.

Když si později našel partnera, myslel si, že je to jeho osudová láska. Bohužel po dvouletém soužití jejich vztah přesně na Vánoce skončil, a tak si mladík řekl, že od Nového roku se bude soustředit pouze na sebe a držet celých 365 dní celibát, protože četl, že lidé, kteří se dají na celibát, mají mnohem více energie a cítí se lépe.

A opravdu. První měsíce bez sexu byly pro Dominica náročné, později si ale zvykl a naopak začal pociťovat, že absence milostných hrátek má pro jeho tělo i mysl blahodárné účinky. „Měl jsem najednou desetkrát víc energie,“ tvrdí mladý muž.

Největší šok však přišel ve chvíli, kdy si na konci roku uvědomil, že ho vlastně už muži nepřitahují. „Vůbec jsem neměl chuť spát s mužem, musel jsem všem přiznat, že jsem heterosexuál. Bylo to jako další coming out,“ přiznal podle deníku Daily Mail Dominic, že roční celibát mu pomohl uvědomit si svoji skutečnou sexuální orientaci.

Proč máte s partnerem MÁLO SEXU? Může za tím stát jedna z těchto 8 věcí!
5 šílených změn, které se stanou s vaším tělem, když NEMÁTE DLOUHO SEX

Autor: bin

Diskuze