Michael Jackson
Zdroj: Profimedia
Leaving Neverland

Dokument o Jacksonovi je plný lží! Tohle odhalil autor jeho biografie

Šokující zjištění vyplulo na povrh v souvislosti s údajným obviněním Michaela Jacksona z pedofilie. Informace o zneužívání malých chlapců se objevily v dokumentu Leaving Neverland. Vypovídali v něm údajné tehdejší oběti James Safechuck a Wade Robson. Zjistilo se ale, že verze jednoho z nich úplně nesedí. To teď přiznává i režisér Dan Reed.

Velký poprask vyvolal dvoudílný dokument Leaving Neverland. V něm James Safechuck a Wade Robson popisují své zkušenosti s králem popu Michalem Jacksonem. Oba tvrdí, že je měl zpěvák jako malé chlapce zneužívat.

 

První z někdejších chlapců se s Jacksonem seznámil v roce 1986, kdy mu bylo devět let. Druhý se s ním setkal dokonce už v sedmi letech. Autor Jacksonovi biografie Mike Smallcombe však výpověď Safechucka zpochybnil.

 

Ten totiž v dokumentu popisuje, že byl zpěvákem zneužíván v horní místnosti na vlakovém nádraží v Neverlandu. Jenže to bylo postaveno až dva roky poté, co mělo údajné obtěžování skončit, píše portál Daily Mirror.

 

Safechuck v dokumentu prohlašoval, že byl zneužíván mezi lety 1988 až 1992, kdy mu bylo čtrnáct let. Smallcombe však na svém twitteru sdílel stavební povolení, které dokazuje, že vlaková stanice byla otevřena až v roce 1994. Tedy v době kdy chlapci mohlo být okolo šestnácti let.

 

V dokumentu také zaznělo, že chlapec trávil i s rodinou Den díkůvzdání u Jacksona doma. Přesně v té době byl ale Jackson v Austrálii na turné. Safechuck dále říká, že byl v roce 1988 s Jacksonem na "líbánkách" v zábavním parku nedaleko Paříže. Ten byl však otevřen až o čtyři roky později.

 

Pedofilové versus děti! Tyhle zásady bezpečnosti musí znát každý rodič
Vztah třináctky a třicátníka: Je to láska nebo úchylka?

Autor: pan

Diskuze