Jane Seymour a Joe Lando
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Doktorka Quinnová v objetí se Sullym! Podívejte se, jak spolu vypadají dnes

Kdo by si nepamatoval Doktorku Quinnovou? V devadesátých letech to byl jeden z nejpopulárnějších seriálů. Zářili v něm Jane Seymourová a Joe Lando. Ten si zahrál udatného Sullyho, který doktorku dostal na kolena. I dnes, jedenadvacet let od natáčení, je pojí hluboké přátelství. Důkazem je snímek zveřejněný herečkou na instagramu.

5 fotek
Jane Seymourová bude i přes četné další role navždy doktorkou Quinnovou, stejně tak jako Joe Lando Byronem Sullym. Seriál, ve kterém si zahráli hlavní role, vznikl mezi lety 1993 – 1998, ale čas jako kdyby se na nich nepodepsal.

Fanoušci televizního hitu si moc přáli, aby se hlavní hrdinové dali dohromady. To jim Jane s Joem nedopřáli, ale stále je pojí silné přátelské pouto. Svědčí o tom fotografie, kterou představitelka doktorky Quinnové dala na Instagram.

Tam je se seriálovým Sullym v blízkém objetí. Nutno podotknout, že i po jedenadvaceti letech od natáčení vypadají skvěle. Jane Seymourová se od té doby snad ani nezměnila.

Seriál Doktorka Quinnová se odehrával v polovině devatenáctého století v americkém městečku Colorado Springs. V té době ale nebylo zvykem, že byla doktorkou žena, a tak si musela doktorka Quinnová důvěru obyvatel postupně získat. Jejím obráncem a milencem byl právě Sully, se kterým bylo všechno snazší. Tisíce divaček ho chtělo mít po svém boku také, ale to štěstí měla prostě jen doktorka.

Co o vašem vztahu prozradí to, jak vás nejčastěji objímá?
Mužné objetí ke koupi

Autor: Han

Diskuze