Magdalena Żuk - 7
Zdroj: facebook
Smutný konec

MRAZIVÉ ODHALENÍ: Jak zemřela krásná Magda? Její lékař konečně promluvil!

Sedmadvacetiletá Polka Magdalena Żuk si nedávno vyrazila exotickou dovolenou do Egypta. Pohádka ale netrvala dlouho a po několika dnech tragicky zemřela. Nyní doktor řekl, co se asi stalo!

3 fotky
Magdalena si vyrazila sama na dovolenou do Egypta. Do té doby byla naprosto šťastná spokojená dívka. Tam se jí však přihodilo něco, co Polku naprosto zlomilo. Po zatím neznámé příhodě volala v rozrušeném stavu příteli. Prosila ho, aby pro ni přijel a nechtěla prozradit, proč je tak nešťastná.

Dostala se do takového stavu, že musela být převezena do místní nemocnice. Tam se chovala jako by ji posedl ďábel. Útočila na místní zaměstnance a děsivě křičela. Dívka byla tak agresivní, že ji museli připoutat na lůžko. Bohužel ani to nebyl konec. Magdě se podařilo z lůžka dostat a vyskočila z okna v druhém patře. O dva dny později pak zemřela.

Nyní o případu konečně promluvil doktor, který se ji snažil zachránit. „Z mého pohledu byla pod vlivem nebezpečných drog. A to je přesně příklad koření,“ prozradil doktor Tareka Ahmed webu Fakt.pl. Přesvědčilo ho o tom její násilné chování, které po užití této drogy nastává. Otázkou zůstává, jestli si drogu, která se nazývá koření a je to vlastně syntetická na drobno připravená marihuana, vzala sama. Její rodina si totiž myslí, že jí drogu podal někdo cizí, a pak ji znásilnil. Co se doopravdy stalo snad časem prozradí vyšetřování.
 

Autor: Beat

Diskuze