Úžasný nápad...

DOKONALÝ TRIK: Vzala prázdnou lahev od vína a odlakovač! Vznikla krása, kterou budete chtít také!

Prázdné lahve od vína má doma občas skoro každý. Věděli jste ale, že je škoda je vyhodit? V domácnosti totiž najdou různá využití. Jedno z nich vám právě teď ukážeme!

Pokud vyhazujete prázdné lahve od vína, tak děláte velkou chybu. Je přeci škoda vyhodit něco, co můžete ještě skvěle zužitkovat. Podívejte se, co se dá například s prázdnou lahví vytvořit! A co všechno budete potřebovat?

- láhev
- motouz
- nůžky
- smirkový papír
- ledovou vodu
- odlakovač s obsahem acetonu
- zapalovač

A teď už se můžete pustit do práce. Motouz namočte do odlakovače a v několika vrstvách ho obtočte okolo láhve. Vyberte si tu část, ve které chcete lahev rozdělit. Poté motouz zapalte zapalovačem. Nezapomeňte na bezpečnost, a tak pracujte v dobře větrané místnosti a nad vodou, abyste se vyhnuli nebezpečí.

Jakmile oheň dohoří, lahev hned ponořte do ledové vody a chvilku vyčkejte. V zahřívané části se lahev krásně rozdělí. Poté použijte smirkový papír a rozdělenou část přebruste. Rozdělenou lahev pak můžete použít například jako svícen na zahradu nebo do domu, jako květináč či světlo. Kreativitě se meze nekladou...

Autor: niž

Diskuze